قوانین و مقررات


قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی " کالا گاما " 

 

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “کالا گاما” و سفارش كالا از این پایگاه، به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
 

1.‌‌‌‌ خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “کالا گاما” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2. اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “کالا گاما” از منابع زیر تامین می‌شود:

الف) اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند.

ب) اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

3. از این رو فروشگاه اینترنتی “کالا گاما” هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت، ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

4. روشگاه اینترنتی “کالا گاما” به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفين، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری‌های نوین، حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

5. خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويس ها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با 66479816-021 تماس بگیرید.

6. كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

7. مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی “کالا گاما” شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “کالا گاما” می‌باشد.

8. مراحل نحوه ثبت نام و سفارش در سایت:

8-1) وارد سایت kalagama.com  بشود

8-2) ایجاد پروفایل با استفاده از اکانت خویش در قسمت ساخت پروفایل

8-3) انتخاب کالا،رنگ و تعداد

8-4) کلیک بر روی افزودن به سبد خرید

8-5) انتخاب آدرس و تکمیل مشخصات خویش

8-6) پرداخت از طریق درگاه پرداخت ملت

8-7) ارسال خودکار پیام پرداخت موفقیت آمیز به مشتری

9. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

10. کالا گاما هیچ مسوولیتی در قبال نقص فنی و یا مشکلاتی در کالا ندارد، بنابراین مسوولیت کالای برگشت خورده به عهده "شرکت گارانتی کننده" می‌باشد.


 


 

ثبت درخواست تعمیر (۰۲۱۶۶۴۷۹۸۱۲)